• Firmamız, 1996 yılından 2013 yılı  sonuna kadar Türker ısı sistemleri adıyla hizmet vermiş olup 2014 yılında yeni bir yapılanmayla TÜRGAZ tescilli markamızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

   

  Biz daima kalıcı hedeflere ve markalaşma ile  her daim müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak Uzun yıllar boyunca hep en iyisini sunmaya gayret gösteren ekibimiz  yüzlerce insanı mutlu ederek iklimlendirme oluşturduğumuz açık ve kapalı alanlarda ve binlercesini mutlu etmek, ve o hedef,de ilerlemek  Artık enerji kaypını önleyen hem fikir olarak iklimlendirme projelerimizi teker teker  hayata geçirmeye başladık.

   

  Hizmetlerimiz satış sonrası taahhüt; Doğal gaz. Kalorifer. Temiz su. Atık su. Havalandırma. Yangın. Sistem ve tesisatlarının yapımı ve yurt içi lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

   

  Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede. İklimlendirme  sektörün de tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

   

  Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.